Призери, переможці конкурсів, олімпіад, МАН

Призери предметних конкурсів 

2018 – 2019 н.р.

№ п/п Прізвище імя Предмет Місце Клас Вчитель
1. Киценко Влада ОБЖД ІІІ 6 Бугайов В.Г.
2. Гуренко Роман ОБЖД І 7 Бугайов В.Г.
3. Лобода Лілія ОБЖД ІІІ 8 Бугайов В.Г.
4. Олексенко Богдана ОБЖД ІІІ 9 Бугайов В.Г.
5. Киценко Влада Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика ІІІ 6 Білик С.М.
6. Боряк Анастасія Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика І 7 Москаленко В.В.
7. Федорченко Анна Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика ІІ 10 Білик С.М.
8. Житченко Ірина Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика ІІІ 11 Трофімюк О.М.
9. Стогній Євеліна Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика ІІІ 3 Дорогань Н.В.
10. Видюк Валерія Конкурс знавців з української мови ім.Петра Яцика ІІІ 4 База Л.Г.
11. Боряк Анастасія Знавців мови і літератури
ім. Тараса Шевченка
І 7 Москаленко В.В.
12. Федорченко Анна Знавців мови і літератури
ім. Тараса Шевченка
ІІІ 10 Білик С.М., Трофімюк О.М.

 

Призери олімпіад 2018 – 2019 н.р.

№ п/п Прізвище, імя Предмет Місце Клас Вчитель
1 Коленко Ростислав Екологія ІІІ 11 Мошкова Г.В.
2 Штанько Олександр Математика І 7 Пащенко Л.А.
3 Головцов Святослав Математика І 4 База Л.Г.
4 Беніцька Альона Історія ІІ 10 Бірченко О.П.
5 Вершняк Аміна Історія І 11 Бірченко О.П.
6 Кревсун Аліна Біологія ІІІ 10 Мошкова Г.В.
7 Житченко Ірина Біологія І 11 Мошкова Г.В.
8 Даніленко Артем Українська мова та література І 7 Москаленко В.В.
9 Лобода Лілія Українська мова та література І 8 Москаленко В.В.
10 Вершняк Аміна Українська мова та література І 11 Трофімюк О.М.
11 Хейло Владислав Трудове навчання І 11 Бугайов В.Г.
12 Дмитренко Станіслав Трудове навчання І 8 Бугайов В.Г.
13 Ляшко Нікіта Трудове навчання І 8 Бугайов В.Г.
14 Лобода Лілія Трудове навчання ІІІ 8 Дубовик С.І.
15 Мисловець Катерина Російська мова і література ІІ 9 Курмашова Л.І.
16 Копайгора Ілона Російська мова і література І 10 Курмашова Л.І.
17 Вершняк Аміна Російська мова і література І 11 Курмашова Л.І.
18 Штанько Олександр Фізика І 7 Педченко Н.М.
19 Костюк Діана Англійська мова ІІІ 9 Синенко Л.Г.
20 Коленко Ростислав Інформаційні технології ІІІ 11 Зінченко Ю.М.
21 Даніленко Артем Хімія І 7 Мошкова Г.В.

 

Призери МАН 2018 – 2019 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я Клас Місце Відділення Вчитель
1 Беніцька  Альона 10 ІІІ Хімії та біології; екології Мошкова Г.В.
2 Костюк Діана 9 І Літературознавства,  фольклористики,  мистецтвознавства Курмашова Л.І.
3 Федорченко Анна

Підгайко Анастасія

10 ІІ Літературознавства,  фольклористики,  мистецтвознавства Трофімюк О.М.
4 Вершняк  Аміна 11 І Історії; філософії та суспільствознавства Бірченко О.П.